Menovky sú už neoddeliteľnou súčasťou každej oslavy. Niekedy je síce trochu problém hostí usporiadať tak, aby to všetkým vyhovovalo, ale je to nesmierna pomoc nakoľko každý si nájde svoje miesto veľmi rýchlo a tým pádom sa šetrí čas a tiež komplikácie, ktoré bez zasadacieho poriadku vznikajú.

K plynulému usadeniu hostí tiež pomáha tabuľa so zasadacím poriadkom vo vstupe do sály, preto hosť nemusí obchádzať všetky stoly, ale nájde číslo svojho stola a kráča priamo k svojmu miestu. Samozrejme nemusí si odpočítavať stoličky, aby vedel, kde presne si má sadnúť, pretože na danom mieste už ho čaká menovka, ktorá sa vyrába priamo k danej výzdobe.

Menu listy sú veľmi dobrým spôsobom, ako sa hostia dozvedia, čo budú konzumovať a tiež sú veľmi efektné a krásne dotvárajú svadobnú tabuľu.

Ďakovné karty sú jedným zo spôsobov, akým poďakujeme hosťom za to, že tento krásny deň strávili s nami. Zvyčajne sa ďakovný text dopĺňa k menu listom, alebo menovkám, ale môže byť aj samostatne a tým sa stáva ďalším doplnkom, ktorý dotvára výzdobu.

V neposlednom rade sú dnes na svadbách veľmi populárne poďakovania rodičom, či už formou písaného textu, alebo vypaľovaného textu do dreva, skla, či kovu. Krásny a efektný darček, ktorý si rodičia uchovajú navždy.

Na našej stránke nájdete iba našu vlastnú výzdobu a dekorácie, ktoré vyrábame s láskou.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *