Stránka FOTONÁVODY vznikla na základe mojej potreby podeliť sa so svojimi znalosťami ohľadom všetkého pekného, dekoračného, ručne robeného, vyrábaného a prerábaného, skrátka všetkého, čo ma len napadne :)
 
Vytvárala som rôzne dekorácie už od malička. Odkedy sa pamätám som vyrábala rôzne vecičky z prírodného materiálu, plastov, dreva, z hliny, sadry, či  z moduritu. Z toho, čo bolo v mojich detských časoch dostupné. Neskôr som vyrábala rôzne dekorácie k narodeninám, meninám,  Vianociam, Veľkej noci, k ročnému obdobiu, či len tak pre radosť kamarátkam. Neskôr som už vytvárala rôzne veci pre kamarátky, ktoré ich chceli darovať ďalej.
Napĺňalo ma vytvárať a vyrábať, či len tak si robiť napríklad aj to, čo som neskôr nikdy nedarovala a ani nepoužila ako dekoráciu. Bolo to však niečo, čo som robila rada a s láskou, lebo to bol môj tvorivý svet. Neskôr sa mi narodili moje dievčatá a ja som akosi nemala toho času nazvyš. Takže sa moja tvorba zúžila na výrobu dekorácii k Vianociam, kedy sa vždy našiel čas napríklad na medovníkový domček,  či krásny adventný venček. No teraz už mám moje dievčatá veľké a napriek tomu, že práce je stále dosť, vraciam sa aj k môjmu malému vyrábaniu, vytváraniu a tvoreniu.
 
 
Je síce pravda, že do hlavného portfólia môjho podnikania patrí výzdoba na rôzne spoločenské udalosti, požičiavanie inventára, výroba sladkých a netradičných darčekov.  
Ale tvorenie a vyrábanie  rôznych dekorácii a maličkostí je pre mňa oddych. A aj z takých materiálov , ktoré sú už nepoužiteľné, čo je vlastne svojim spôsobom recyklácia je naozaj neskutočne napĺňajúce. 
 
 
Napriek tomu, že pri tvorení občas zabúdam na fotoaparát a neskôr si uvedomím, že som vôbec nefotila, tak to musím znovu vyrobiť  a popri tom aj nafotiť,  čo je časovo omnoho náročnejšie. A tiež  ukladanie fotografií do priečinku a pridávanie na stránku je dosť časovo náročné, ale keď mi príde email od nejakej tvorilky, že vyrárala niečo podľa fotonávou z mojej stránky a pridá aj fotografiu už vytvorenej dekorácie, tak to stojí za to!  Takže dúfam, že sa vám nejaký z mojich fotonávodov  bude páčiť  a niečo si aj vy vytvoríte.
 
 
Takže veľa trpezlivosti a nápadou vám želám :) Žaneta  Guty
 
 
 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *