Svadobná výzdoba Guty  Svadobná výzdoba je súčasťou svadby tak, ako všetky ostatné prvky, ktoré robia túto udalosť nádhernou, dokonalou a hlavne nezabudnuteľnou. Či už ide o krásnu čistú bielu svadbu, jemnú romantickú ružovú, kontrastnú tyrkysovú, alebo sýtu cyklamenovú.   Svadobná výzdoba Guty

 

Farby tvoria podstatnú časť svadobnej výzdoby, avšak dnešné trendy sú o viacerých kombináciách farieb, doplnkoch a hlavne detailoch. Výzdoba už nie je iba o návlekoch a mašliach na stoličky. Je to zvýraznenie predstáv a prianí, ale hlavne osobností mladomanželov.

Svadobná výzdoba Guty                     Svadobná výzdoba Guty

Vo výzdobe sa odráža to, čo sa vám páči. To, čo je pre vás dôležité. To, čo vás vystihuje. To čo urobí váš deň dokonalým pre vás a vašich hostí. To, čo vyčarí úsmev a obdiv hostí, keď vkročia do sály a uvidia tú nádheru.

Svadobná výzdoba Guty

Štýl ktorý si zvolíte na váš veľký deň sa bude dopĺňať v každom detaile a vytvorí nádherný celok tohto jedinečného dňa. Elegantný štýl je momentálne hitom, je určený pre tých, ktorým sa páčia napríklad diamanty, kryštály, svetielka, sklo, zrkadlá, vysoké kovové svietniky, sklené vázy a všetko to, čo nám evokuje nádheru elegancie.

 guty výzdoba vintage

Retro štýl je vhodný pre tých, ktorý sa radi vrátia o niekoľko rôčkov späť.

Vintage štýl je stále aktuálny, či už ide o elegantný, alebo klasický vintage. Je to naozaj neobmedzená studnica doplnkov, kde sa dá použiť každá možná staršia, alebo staro vyzerajúca vecička.

 

Svadobná výzdoba GutyNapríklad rôzne šálky, tanieriky, podnosy, písacie stroje, perličky, kovové, drevené, alebo sklené dekorácie a naozaj veľké  množstvo všetkého čo sa vám páči a má pre vás aj citovú hodnotu, ktorá je neopísateľná.

Mnoho rôznych štýlov nás obklopuje a sú vhodné na výzdobu.

 

Svadobná výzdoba GutyNa Slovensku je ešte stále tematická výzdoba iba pre odvážnych. Téma na výzdobu je rôznorodá a dá sa krásne dopĺňať. Takáto výzdoba by mala byť zrejmá hneď na prvý pohľad a vo veľkej miere vystihuje to, čo máme radi, čo sa vám páči, čo vás vystihuje, je z nej zrejmé akú prácu vykonávate, alebo akej záľube sa venujete.

 

 Akúkoľvek farbu na výzdobu si vyberiete, mala by vás vystihovať a byť podľa vašich snov.

Svadobná výzdoba Guty    Svadobná výzdoba Guty    Svadobná výzdoba Guty

  A pre odvážlivcov, ktorí si zvolia tématickú výzdobu, máme darček v podobe zvýhodnenej ceny :)

Na našej stránke nájdete iba našu vlastnú výzdobu, ktorú vytvárame s láskou.

 Navštívte aj náš  E-shope a vyberte si z našej ponuky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *